ДАРУВАЈ ПЛАЗМА, СПАСИ ЖИВОТ

0
4617
Оваа-недела-во-трансфузиолошкиот-центар-во-Прилеп-даруваа-конвалесцентна-плазма-ќерките-на-најстарата-излечена-пациентка-од-КОВИД

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/itm.org.mk/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

LEAVE A REPLY