Совети за сите сегашни и идни крводарители

0
12060
Почитувани крводарители,
Ве молиме прочитајте ги кратките, но важни совети кои се во интерес на Вас и на пациентите на кои со Вашата хуманост и гестот на дарување на крв саката да им помогнете.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/itm.org.mk/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

LEAVE A REPLY